Krok Po Kroku

Co muszę zrobić, aby przejść zabieg Laserowej Korekcji Wzroku lub Soczewkowej Korekcji Refrakcyjnej?

1. Zadzwoń pod nr tel. 661 869 710 i umów wizytę kwalifikacyjną do zabiegu Laserowej Korekcji Wzroku lub Soczewkowej Korekcji Wzroku.

2. Przygotuj się do wizyty kwalifikacyjnej odstawiając soczewki kontaktowe na min. 10 dni przed wizytą kwalifikacyjną.

3. Po pomyślnym przejściu kwalifikacji do zabiegu ustal jego termin z lekarzem podczas wizyty w gabinecie lub w późniejszym terminie z konsultantem WWMED.

4. Przygotuj się do zabiegu zgodnie z zaleceniami lekarza z wizyty kwalifikacyjnej.

5. Po odbytym zabiegu zostaniesz poinformowany o sposobie postępowania z okiem w okresie rekonwalescencji oraz ustalisz z lekarzem prowadzącym kiedy odbędą się Twoje wizyty kontrolne.

PAMIĘTAJ, NIE WOLNO PROWADZIĆ SAMOCHODU PO BADANIU KWALIFIKACYJNYM ORAZ PO ZABIEGU !!! 

Badanie kwalifikacyjne wiąże się z zastosowaniem kropli rozszerzających źrenicę, aby przeprowadzić prawidłową diagnostykę oka. Efekt rozszerzonych źrenic może utrzymywać się nawet do kilku godzin po badaniu. Zabierz więc ze sobą okulary przeciwsłoneczne, aby założyć w drodze powrotnej do domu.

Po zabiegu z kolei Twoja ostrość wzroku nie będzie natychmiast pełna, a zwłaszcza po zabiegach powierzchownych zalecany jest odpoczynek z zamkniętymi powiekami.

Nie planuj więc już żadnych aktywności w dniu wizyty kwalifikacyjnej jak i w dniu zabiegu oraz zorganizuj transport z domu do Kliniki.

WWMED wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i zawiezie Cię na wszystkie wizyty związane z zabiegiem Laserowej Korekcji Wzroku (kwalifikacja, zabieg oraz 2 wizyty kontrolne) w Pakiecie Premium.

Zabierzemy Cię z domu do Kliniki, a nasz konsultant przeprowadzi Cię płynnie przez wszystkie procedury w ośrodku. Bez kolejek, bez kłopotów, bez stresu.

Masz więcej pytań? Nasz konsultant chętnie udzieli wszystkich odpowiedzi.